Karrierlehetőségek a W5labs-nél

Karrier

A jövő a te kezedben van,
ne csak kívülről szemléld,
légy te is részese a digitális
fejlődésnek.

Jelenleg 3 nyitott pozícióink van.

w5labs
260 m2-nyi tér
Ideális munkakörnyezet, mely biztosítja minden dolgozó számára a lehetőséget, a teret, a megfelelő eszközöket és a szabadságot a profi munkavégzéshez. Dolgozz csapatban vagy egyedül, itt megtalálod a helyed!
w5labs
60 m2-es terasz
Ha egy kis szünetre van szükséged, hogy kicsit átmozgasd a végtagjaidat és igyál egy jó kávét, vagy egy kellemes ebéden vegyél részt a kollégáiddal a friss levegőn, a terasz egy tökéletes hely erre, mely gyönyörű panoráma kilátást nyújt.
w5labs
Közösség, szabadidő és szórakozás
Nálunk nem csak támogató munkatársakra, de közösségre is találhatsz, legyen szó akár közös meccsnézésről, kajakozásról, esetleg beer-pong vagy társasjáték estről, nyitottan fogadunk az első pillanattól kezdve.

Csatlakozz a W5 tehetséges csapatához.

Ha úgy érzed, hogy tudásod és tapasztalod alapján beleillenél csapatunkba és szeretnél te is részese lenni a W5 közösségnek, küldd el nekünk LinkedIn profilodat.

Küld el LinkedIn profilodat.

Személyes adataid nálunk biztonságban vannak, természetesen nem osztjuk meg őket egyetlen harmadik féllel sem. Tudj meg többet adatvédelmi irányelveinkről.

Jelenleg 3 nyitott pozícióink van, melyekre várjuk jelentkezésed, hogy csatlakozz szuper csapatunkhoz.

Project manager

Bírod a változatos feladatokat és van még benned muníció? Ismered a dörgést az e-commerce világában és kellő tapasztalattal rendelkezel a projektmenedzsmentben? Szereted kézben tartani a folyamatokat és jól szervezed a kollégákat magad körül? Akkor várunk csapatunkba!

  • Egyedi web és e-commerce projektek életútjának menedzsmentje a kapcsolatfelvételtől és felméréstől egészen a kivitelezésig és átadásig
  • Külső és belső egyeztetések szervezése és vezetése
  • A lead to contract üzleti/sales folyamatok támogatása
  • Projekt feladatok szervezése és utókövetése
  • Projektteljesítmény kimutatások és összefoglalók készítése
  • Kapcsolattartás támogatása a fejlesztők és ügyfeleink között
  • Projektmenedzsment szoftverek használata, kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Dokumentumok megismerése, státusz megbeszélések szervezése, vezetése
  • Együttműködés a menedzsment csapattal és vezetőfejlesztőkkel
  • Erőforrás-koordinációbantörténő részvétel
  • Precíz és proaktív a munkavégzésed
  • Nemcsak szeretsz, de hatékonyan dolgozol csapatban és csapattal
  • Tárgyalóképes az angol nyelvismereted
  • Jó koordinációs és projektmenedzseri képességeid vannak
  • Jó a kommunikációs képességed, üzleti és hivatali nyelvezetet magasfokon használod
  • Kiegyensúlyozott, együttműködő a személyiséged
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat és van tapasztalatod projektmenedzsment szoftverekkel
  • Eligazodsz a KKV-k világában és az IT szektorban
  • Kiemelt fizetés, teljesítmény alapú bérnövekedés
  • Izgalmas projektek, fiatalos, lelkes csapat
  • Kreatív, önálló és változatos munkalehetőség
  • Felelősségteljes pozíciót és lehetőséget folyamataink tökéletesítésére

    Ha passzolnak a fentiek és Te is többet megtudnál rólunk, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a hr@w5labs.com címen és üljünk le személyesen vagy a virtuális térben, hogy megismerjük egymást.

    Senior frontend developer

    ES6, npm, Angular vagy Vue… nem csak, hogy kívülről fújod a témákat, de még lázba is jössz tőlük? Akkor te vagy a mi emberünk! Senior frontend developer-t keresünk.

    • 3-4 év tapasztalattal rendelkezel FE fejlesztésben.
    • Kisujjadban van a Typescript, CSS, HTML5, webpack.
    • Magabiztosan mozogsz valamelyik modern JS framework-ben (Angular / React / Vue).
    • Ismered a tesztelés alapfogalmait (pl:unit, integration, E2E, TDD).
    • Alapvető SEO, és UI/UX ismeretekkel rendelkezel.
    • Precízen, pontosan, önállóan dolgozol.
    • Izgalmas projektekben vennél részt.
    • Fejlődési lehetőségre vágysz.
    • Jó teherbírás, agilis/scrum tapasztalat.
    • Felsőfokú tanulmányok az informatika területén
    • Nyílt kommunikáció.
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
    • Izgalmas projektek, fiatalos, lelkes csapat.
    • A kezdéstől versenyképes jövedelem, amely a teljesítmény és egyéni fejlődés függvényében emelkedik.
    • Kreatív, önálló és változatos munka lehetőségét és felelősségét kínáljuk.

      Senior backend developer

      Mi nem a végzettségről szóló papír alapján keressük új munkatársunkat, elsősorban a tapasztalatodra és valós senior tudásodra van szükségünk ahhoz, hogy a Te segítségeddel (is) ütőképes csapatot tudjunk fenntartani projektjeinkben. A W5labs-nál elhivatott kollégák mellett, egy közös célért dolgozunk úgy, hogy minden csapattagunk tapasztalatát hasznosítjuk az előttünk álló feladatokban. Olvass tovább a részletekért!

      • 3-4 év releváns tapasztalattal rendelkezik kisebb és nagyobb projektekben egyaránt
      • Kisujjában van a PHP és a Relációs Adatbázisok (MySQL/MariaDB)
      • Munkája során betartja az OOP, Clean Code alapelveit
      • Legalább egy modern PHP keretrendszerben magabiztosan dolgozik (Laravel, Symfony)
      • Dolgozott már SCRUM csapatban
      • Van Code Review tapasztalata
      • Nem ismeretlen fogalmak számára a CI/CD
      • Jártas a TDD és Unit tesztelésben
      • Nem okoz gondot számára a határidők betartása
      • Együttműködésben dolgozik tech-projektmenedzserünkkel és vezető fejlesztőnkkel
      • Fejlődési lehetőséget keres
      • Elasticsearch ismerete
      • Redis használata
      • Monitoring/Alerting toolok használata
      • Angol nyelvtudás
      • Új egyedi weboldalak építése
      • Meglévő sitebuild alapján dinamikus tartalmak megjelenítése
      • Precíz, agilis munkavégzés a csapat részeként
      • Együttműködés tech-projektmenedzserünkkel és vezető fejlesztőnkkel
      • friss kihívásokat keresel izgalmas projektekben,
      • együttműködő és nyitott a személyiséged,
      • beilleszkednél egy fiatalos csapatba,
      • fejlődési lehetőségre vágysz,
      • nincs ellenedre a remote munkavégzés